MENÜ

EMAAR HAKKINDA

EMAAR GAYRİMENKUL

Emaar Gayrimenkul, dünyanın en değerli ve en çok sevilen gayrimenkul geliştirme şirketlerinden biridir. Gayrimenkul, alışveriş merkezi & perakende, konaklama & eğlence alanlarında kanıtlanmış gücüyle Emaar, mükemmel tasarım, inşa kalitesi ve zamanında teslime odaklanarak yeni yaşam tarzları oluşturuyor.

1997’de kurulan Emaar Gayrimenkul, Dubai Borsası’nda kote edilen, halka açık anonim bir şirkettir. Entegre master planlanmış yaşam projeleri inşa etmekte öncü olan Emaar, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nde gayrimenkul sektörünü yeniden şekillendirmiştir.

Emaar, master planlanmış yaşam projeleri oluşturmada uzmanlığını uluslararası düzeyde genişleterek, bugün birkaç ana küresel pazarda önemli bir yere sahip olmuştur. Aynı zamanda şirket, konaklama & eğlence ve alışveriş merkezi & perakende alanlarında becerilerini geliştirmiştir.

Emaar’ın dünya standartlarında proje geliştirme gücü, Dubai’deki ve diğer uluslararası pazarlardaki ikonik projeleriyle vurgulanmaktadır.

Downtown Dubai, Emaar’ın flagship de denilebilecek en iddialı projesidir. Bugün dünyanın en çok ziyaret edilen lüks seyahat destinasyonu olan 200 hektarlık alan, ikonik Burj Khalifa, The Dubai Mall ve The Dubai Fountain’a ev sahipliği yapmaktadır.

Emaar’ın teslim edilmiş diğer projeleri arasında Arabian Ranches, Emirates Living ve Dubai Marina yer alıyor.

Emaar, Dubai’nin de dahil olduğu bazı ana pazarlarında, geleceğin şehrini tanımlayan birden çok mega geliştirme projesini sürdürüyor. Stratejik ortaklıklar sayesinde Emaar, Dubai’deki toprak bankasını genişleterek geleceğin şehirlerini inşa ediyor.

SİTEYİ ZİYARET ET

EMAAR TÜRKİYE HAKKINDA

Dünyanın önde gelen gayrimenkul geliştirme şirketlerinden Emaar Properties PJSC’nin Türkiye iştiraki olarak 2006 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan Emaar Türkiye fonksiyonel ve konfor odaklı projeleri hayata geçiriyor. Toskana Vadisi projesinin ardından Türkiye’deki ikinci projesi Emaar Square’de ilk ev teslimleri bu yıl gerçekleştirdi.

 Toskana mimarisinden esinlenen, Büyükçekmece Gölü ve Marmara Denizi’nin muhteşem manzarasına sahip Toskana Vadisi’nde 469 lüks villa, ikiz villa ve villa dairesi yer alıyor. Emaar Türkiye’nin ikinci projesi ise Emaar Square. Proje İstanbul'un zengin kültürel mirası ve ruhundan ilham alınarak hayata geçirildi.

 Çamlıca’da 66 dönüm arazi üzerine kurulan Emaar Square ise içerisinde Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri Emaar Square Mall, 183 odalı The Address Hotel, 48 bin metrekarelik çok işlevli ofis binasını ve 1000’in üzerinde residence bulunuyor. Lokasyonu, ulaşım kolaylığı ve tüm İstanbullulara hizmet eden dünya standartlarında bir alışveriş ve eğlence anlayışıyla, şehrin yeni cazibe merkezi olurken, daire sahiplerine de keyifli bir yaşam sunuyor.

 Nisan ayında kapıları açılacak ve ziyaretçilerine benzersiz bir alışveriş ve eğlence deneyimi yaşatacak olan Emaar Square Mall, Türkiye’nin ve dünyanın her yerinden ziyaretçilerin vazgeçilmez moda, alışveriş, eğlence ve gastronomi destinasyonu olacak. 450 mağazayı ziyaretçilerle buluşturacak olan alışveriş merkezi, mağaza karmasında Türkiye’ye ilk defa giren lüks mağazalar ve markaların yanı sıra yeme-içme, eğlence,  eczaneden kitapevine modern kent yaşamındaki her türlü ihtiyaca cevap veren bir yaklaşım benimsedi.

 Residences, Heights, The Address Residence olarak 3 ayrı fazdan oluşan ve 1000’in üzerinde konutun yer aldı projede ilk teslimler başladı. Projenin ilk fazında yer alan Residence dairelerinde ışıklar yanarken, alışveriş merkezinin hemen üzerinde konumlanan Heights daireler de sahipleriyle buluşuyor.

 Belek'te yer alan Türkiye'nin en büyük eğlence ve yaşam destinasyonu The Land of Legends Tema Parkı, Emaar'ın gurur duyduğu bir diğer geliştirme projesi olarak Türkiye'nin eğlence ve turizm merkezi olarak yerini sağlamlaştırıyor.

 

VİZYON & MİSYON

Birinci sınıf müşteri hizmetleri sunmak, sürdürülebilir değerler sağlamak, en iyi insan kaynağıyla çalışmak ve tercih edilir bir şirket olmak, yerel gelenekleri ve mirası temel almak.

Emaar Türkiye olarak finansal başarısı yüksek, alanında en başarılı proje ve hizmetlere imza atmanın yanı sıra, Türkiye pazarındaki lider şirketlerden biri olmayı hedefliyoruz.

YÖNETİM KURULU BAŞKANI'NIN MESAJI

Emaar Gayrimenkul, Dubai’nin genç tarihindeki en heyecan verici döneme giriyor. 2013’te 160’tan fazla ülkenin Expo 2020’yi düzenlemek için BAE’ni seçmesi şehrimize, liderliğimize ve insanlarımıza duyulan güveni net bir şekilde kanıtladı.

Teklifimizin kazanması, Dubai’nin mükemmel sonuçlara imza atacağını küresel camianın da onayladığını gösteriyor. Sıra dışı olmaktan asla vazgeçmeyen Emaar, bir şirket olarak Dubai’nin ve BAE’nin ulusal şampiyonu oldu.

Geçtiğimiz 17 sene içinde Emaar’ın yeniden tanımladığı gayrimenkul geliştirme dinamikleri, artık tüm dünyadaki geliştiriciler için örnek teşkil ediyor. Her zaman Başbakan ve Devlet Başkanı Yardımcısı ve Dubai'nin mutlak hükümdarı Ekselansları Şeyh Mohammed Bin Rashid Al Maktoum’un vizyonuna inandık. Kendisi bize “kıyıyı gözden kaybetmeye cesaret edemeyenlerin, yeni okyanuslar keşfedemeyeceğini” hatırlattı.

Devam etmemizi sağlayan güç, hiç şüphesiz, hissedarlarımızın bize duyduğu güven oldu. Biz şehrin silüetini değiştirirken, dünyanın en büyük alışveriş merkezini inşa ederken, dünya standartlarında oteller geliştirirken ve uluslararası pazarlara açılırken hep yanımızda oldular.

Hissedarlarımız sayesinde şehrimizin küresel bir merkeze doğru geçirdiği inanılmaz dönüşümün ortaklarından biri olma fırsatı yakaladık. Dubai, dünyanın en iyi ülkelerinden birindeki mükemmel bir şehir olarak inşa edilirken, biz de dünyanın en çok sevilen ve en değerli şirketlerinden biri olarak bugünkü konumumuza geldik.

Bugün tüm dünyada iş geliştirme modelleri yenileniyor, ekonomi ve inovasyon döngüleri küçülüyor. Bu değişikliklere tepkisiz kalan şirketler ise uzun dönem planlarını kötü etkileyebilecek, telafi edilemez risklere açık hale geliyorlar.

Etrafımızda yaşanan dönüşümü, yeni bir Emaar oluşturmak için umut verici bir fırsat olarak görüyoruz. Dubai’nin dünyanın önde gelen iş, seyahat ve moda merkezlerinden biri olarak sunduğu potansiyelden ve hızla büyüyen uluslararası pazarların sunduğu fırsatlardan yararlanıyoruz. Stratejimizi oluştururken hızla büyüyen işletmelerimizi bağımsız kâr merkezlerine dönüştürerek, geleceğin akıllı şehirlerini inşa etmelerini hedefliyoruz.

Dünyanın en değerli, en yenilikçi ve en çok sevilen şirketlerinden biri olmak için stratejimizi keskinleştiriyoruz. Hedefimiz hissedarlarımız, paydaşlarımız ve ekonomimiz için muazzam değerler yaratan, durdurulamaz bir şirket olmaktır.

Mohamed Alabbar
Yönetim Kurulu Başkanı,
Emaar Gayrimenkul

DEĞERLERİMİZ

Amaçlarımızı gerçekleştirme hedefimizi en başından itibaren aşağıdaki temel değerlerin ışığında yürütüyoruz:

Mükemmellik: Tüm çalışmalarımızda mükemmeli yakalamaya çalışacağız. Bu prensip yalnızca ürün ve servislerimizde değil, onları sunuş biçimimizde de kendini gösterecektir.

Yenilik: Çalışmalarımızda daima yeniliklere, yeni fikirlere açık olacağız. Kalıpların dışında düşünecek, yaptıklarımızda farklılığımızı göstereceğiz. Yalnızca daha iyi değil, özgün olmayı da başarabilmek için çalışacağız.

Saygı: Bütün insanlara ve onların fikirlerine, kültürlerine, görüşlerine karşı evrensel bir saygıyla hareket edeceğiz.

Bütünlük: Bütünlüğümüzden taviz vermeyeceğiz. Bir bireyin ya da şirketin bütünlüğüne kasteden herhangi bir faaliyette bulunmayacağız.

ÖDÜLLER

2012

Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri , 'Dünya’nın En İyi Karma Projesi'

Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri Avrupa, 'En İyi Karma Mimari Proje'

Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri Avrupa, 'En İyi Karma Mimari Proje Türkiye'

2013-2014

Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri, 'Karma Kullanım İç Mimari'

Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri, 'Konut İç Mimari'

Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri, 'Yüksek Yapı Mimarisi'

ŞARTLAR VE KOŞULLAR

Kayıt ve Şartları dikkatli bir şekilde okumanızı rica ederiz. Web sitesine (“Site”) erişiminizde ve siteyle ilgili kullanımlarınızda bu Kayıt ve Şartlar uygulanacaktır. BU KAYIT VE ŞARTLARI KABUL ETMİYORSANIZ, LÜTFEN BU SİTEYİ KULLANMAYIN. Bu Siteyi ve/veya Sitede belirtilen hizmetleri kullanmaya devam etmeniz, bu Kayıt ve Şartları kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Kabul

Bu siteyi kullanmakla, Emaar Kayıt ve Şartlarını kabul etmiş oluyorsunuz. BU POLİTİKADA BELİRTİLENLERİ KABUL ETMİYORSANIZ, LÜTFEN BU SİTEYİ KULLANMAYIN. Bu politikanın şartlarında yapılan değişikliklerin ilan edilmesinden sonra Emaar Properties PJSC’ye ve/veya iştiraklerine ait siteyi kullanmaya devam etmeniz, bu şartları kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

TELİF HAKKI © Emaar Properties PJSC 2005, TÜM HAKLARI SAKLIDIR.

Sitedeki sayfalar, sayfaları gösteren ekranlar, bu sayfa ve ekranlarda yayınlanan bilgi ve materyaller ve bunların düzenlenmesi ile ilgili telif hakları, aksi belirtilmediği sürece Emaar Properties PJSC’ye aittir.

Ticaret Markaları

Bu web sitesinde yayınlanan ticaret ve hizmet markaları, Emaar Properties PJSC’ye, bağlı ortaklıklarına, iştiraklerine, müteahhitlerine ve/veya yan kuruluşlarına aittir ve bu ticaret ve hizmet markaları ile ilgili tüm haklar saklıdır.

Bilgi ve Materyallerin Kullanımı

Bu sayfalarda yayınlanan gerek bilgi ve materyaller gerekse kayıt ve şartlar ve tanımlamalar değişikliğe tabidir. Ürün ve hizmetler, her coğrafi bölgede mevcut olmayabilir. Emaar, belirli ürün ve hizmetler için uygun olup olmadığınızı, yapacağı son tespit ve kabulle belirleyecektir.

Taahhütte Bulunulmadığı

Metin, şekil, link ve diğer unsurlar dahil olmak üzere bu sitede yer alan tüm bilgi ve materyaller “olduğu gibi”, “mevcut haliyle” sunulmaktadır. Emaar, bu bilgi ve materyallerin doğruluğu, yeterliliği ya da tamlığı ile ilgili herhangi bir taahhütte bulunmamakta ve burada yer alan hatalar veya ihmallerle ilgili sorumlulukları açık bir şekilde reddetmektedir. Üçüncü şahıs haklarının ihlal edilmemesi, mülkiyet hakkı, ticari amaçlarla kullanım, belirli bir amaca uygunluk, virüs yer almamasına ilişkin taahhütler dahil olmak ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, bilgi ya da materyallerle ilgili herhangi bir zımni, sarih ya da hukuki bir taahhütte bulunulmamaktadır.

Sorumluluğun Reddi

Emaar, bu site ya da bu sitenin kullanılması, veya herhangi bir tarafın bu siteyi kullanamaması veya sitenin içeriğine duyulan güven, ya da herhangi bir performans arızası, sitenin çalışması ya da bilgilerin iletilmesinde hata, ihmal, kesinti, kusur, gecikme ya da arıza olması, virüs veya hat veya sistem arızası ile bağlantılı olarak ortaya çıkan, doğrudan ya da dolaylı, özel, arızi ya da bir olay sonucu oluşan zarar, ziyan veya masraflar dahil olmak, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, meydana gelecek zararlardan hiçbir surette, Emaar’a ya da temsilcilerine söz konusu zarar, ziyan veya masrafların oluşabileceği bildirilmiş olsa bile sorumlu tutulmayacaktır; diğer internet kaynakları ile kurulan hiper bağlantıların riskleri tarafınıza aittir; Emaar, bu kaynakların içeriğini ve doğruluğunu, bu kaynaklarda belirtilen görüşleri ve bu kaynaklarda yer alan diğer linkleri araştırmak, doğrulamak, izlemek ya da onaylamakla yükümlü değildir. Bu Sorumluluğun Reddi maddesi, kanunların müsaade ettiği azami ölçüde uygulanacaktır.

Sunulan Bilgiler

Bu site üzerinden Emaar’a sunduğunuz tüm bilgilerin, Emaar’a aittir ve Emaar’ın mülkiyeti altında kalacaktır; Emaar, site ziyaretçilerinin bu site üzerinden Emaar’a sağlayacağı bilgilerde yer alan fikirleri, kavramları, know-how veya teknikleri herhangi bir amaca yönelik olarak kullanabilecektir. Emaar’ın kabul ettiği, ya da başka bir şekilde özellikle mutabık kalınan, ya da kanunların gerekli kıldığı haller dışında, Emaar, sunulan bilgilerle ilgili olarak herhangi bir gizlilik yükümlülüğüne tabi olmayacaktır.

Değişiklikler

İşbu bildirimin kayıt ve şartları herhangi bir ihbarda bulunulmaksızın her zaman değiştirilebilir.

Uygulanacak Hukuk ve Yargı Yetkisi

Bu web sitesine girmekle ve bu sitede sunulan olanakları, ürünleri ve hizmetleri almakla, siteye erişiminiz ve söz konusu olanakların, ürünlerin ve hizmetlerin sağlanması ile ilgili hususların Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabi olacağını ve bu konuda münhasıran İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olacağını kabul etmiş bulunmaktasınız.

GİZLİLİK POLİTİKASI

Emaar Properties PJSC, Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş., Emaar Properties Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. ve Emaar Properties PJSC’nin bağlı ortaklıkları ve iştirakleri (bundan sonra "Emaar" " tarafımıza" "tarafımız" ya da "tarafımızın " şeklinde anılabilir), kişisel verilerinizin gizliliğini korumaya ve yürürlükteki veri koruma mevzuatına uymaya büyük özen göstermektedir. Kimliğinizin doğrudan ya da dolaylı olarak teşhis edilmesine yol açacak kişisel bilgilerinizi açıklamadan http://www.emaar.com.tr ("Site") adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu Gizlilik Politikası ve Veri Kullanım Bildirisi (“Bildiri”), siteyi ziyaret ettiğinizde sizinle ilgili bilgileri nasıl işlediğimizi yani; ne şekilde topladığımızı, sakladığımızı, kullandığımızı ve muhafaza ettiğimizi anlatmaktadır. Kararlarınızı bilinçli bir şekilde vermenize yardımcı olmak isteriz, bu nedenle birkaç dakikanızı ayırıp aşağıdaki bilgileri okumanızı ve kişisel bilgilerinizi hangi amaçlarla kullanabileceğimiz konusunda bilgi edinmenizi rica ederiz.

Bu Bildiriyi, Site ile ilgili Kullanım Koşulları ile birlikte okumanızı tavsiye ediyoruz.

Kabul

Bu siteyi ziyaret etmekle, Bildiri’yi kabul etmiş bulunmaktasınız. Bu Bildiri de belirtilenleri kabul etmiyorsanız, bu siteyi ziyaret etmemenizi ve sunulan hizmetleri kullanmamanızı rica ederiz. Bu Bildiri’nin şartlarında yapılan değişikliklerin ilan edilmesinden sonra Emaar Properties PJSC, Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. ve Emaar Properties Gayrimenkul Geliştirme A.Ş.'ye ve/veya iştiraklerine ait siteyi kullanmaya devam etmeniz, bu şartları kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Toplanan Kişisel Bilgiler Hakkında

1. Ne tür bilgiler toplanmaktadır?

Anonim Bilgiler – Anonim Bilgiler, doğrudan doğruya kimliğin teşhis edilmesine yol açan kişisel bilgilerle birleştirilemez. Bu bilgiler, sitemizi geliştirmek için kullanılmakta ve kaynaklarımızı müşterilerimizin en çok beğendiği özelliklere yöneltmemizi sağlamaktadır. IP adresi, tarayıcı türü, alan adı ve siteye erişim süreniz ile ilgili bilgiler toplayabiliriz. Bu bilgiler, şirket içi araştırma amaçlarımıza yönelik olarak kullanılmakta olup, bu site üzerinden gönderebileceğiniz ve kimliğinizin teşhis edilmesine yol açacak bilgilerden farklıdır. IP adresleri kişisel bilgilerle eşleştirilmemektedir. IP adresleri, çok nadir de olsa, web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilecek kötü niyet içeren ve cezai fiillerin caydırılması ve/veya önlenmesinde kullanılabilir.

Kimliğinizin Teşhis Edilmesine Yol Açan Kişisel Bilgiler- Emaar.com.tr adresinde yer alan aşağıdaki formlar aracılığıyla, Kimliğinizin Teşhis Edilmesine Yol Açan Kişisel Bilgiler toplanmaktadır:

"Haber Almak için Kaydolun" Formu – Bu formdaki bilgiler, Emaar.com.tr'nin müşterilerini bilgilendiren periyodik Haber Sirkülerini göndermek için kullanılmaktadır.

"Bizimle Temasa Geçin" Formu – Bu formla edinilen bilgiler, Emaar.com.tr tarafından saklanmamakta ve sadece müşterilerin sorularına ve/veya hizmet taleplerine cevap vermek amacıyla kullanılmaktadır.

"Site Geri Bildirim" Formu – Bu formla edinilen bilgiler, sadece www.emaar.com.tr  sitesini geliştirmek amacıyla kullanılmaktadır.

2. Bilgilerim ne kadar güvenli bir şekilde saklanacak?

Müşterilerimizle ilgili bilgilerin güvenliği bizler için çok önemlidir ve ilgili Mevzuatın öngördüğü şartlara uygun olarak, mümkün olan en güvenli şekilde saklanacaktır. Bu nedenle, Emaar.com.tr, bilgilerinizin bilgisayarımızdan sunucularımıza güvenli bir şekilde iletilmesi konusunda son derece titiz davranmaktadır. Buna yönelik gönderdiğiniz bilgiyi aldıktan sonra, bilgilerinizin gizliliğini korumak üzere güvenlik duvarı ve Güvenli Soket Katmanı ("SSL") gibi sektöre özgü standartlar kullanılmaktadır.

Ancak maalesef teknolojik gelişmeler neticesinde, internet üzerindeki hiçbir verinin %100 güvenlik içerisinde iletilebileceğine ve asla bir veri açığı olmayacak şekilde saklanacağına dair bir taahhütte bulunmak mümkün değildir. Bu konuda verebileceğimiz tek taahhüt, çağın teknolojik gerekliliklerine uygun ve ilgili Mevzuat gerekliliklerini yerine getirecek düzeyde güvenlikli bir ortamda verilerinizin saklanması için gerekli her türlü çabayı göstereceğimizdir. Mücbir sebep ya da kontrolümüz dışında gelişen olaylar neticesinde söz konusu olabilecek veri ihlallerinden sorumluluğumuz bulunmayacaktır.

3. Bu bilgileri kimler ne amaçla kullanacak?

Genel kural olarak, kişisel bilgileriniz yalnızca Emaar Properties PJSC, Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. ve Emaar Properties Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. tarafından kullanılacak olup, bu Kişisel Bilgilerle sizin aranızda herhangi bir bağlantı kurulabilecek şekilde 3.kişilere asla açıklamayacaktır; ancak izninizin açık bir şekilde alınmış olduğu haller ya da, iyi niyet çerçevesinde, kanunların gerekli kıldığına inandığımız özel durumlar ya da belirtilen durumlar bu kuralın dışında tutulmaktadır.

Bizimle paylaşmış olduğunuz kişisel verileriniz, tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi ve size özel tanıtım, promosyon, reklam, satış, pazarlama, anket ve benzer amaçlı her türlü elektronik iletişimin telefon, kısa mesaj (SMS), e-posta ve benzeri yollarla yapılması ve diğer iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla; Emaar Properties PJSC, Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. ve Emaar Properties Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. ve iştirakleri tarafından işlenerek, kullanılabilecek ve yukarıda sayılan şirketlerin işbirliği amacıyla sözleşme ilişkisi içerisinde olduğu, veri işleyen sıfatını haiz 3. Kişilerle paylaşılabilecektir.

4. Bilgilerimi nasıl kontrol edebilirim?

İletişim tercihlerinizi değiştirmek istemeniz halinde ya da kişisel bilgilerinizde değişiklikler olması halinde (posta adresi ya da e-posta adresi gibi), tarafımıza vermiş olduğunuz kişisel bilgilerin düzeltilmesi, güncellenmesi, ya da kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Müşterilerimize, Kişisel Bilgileri üzerinde dilediği değişikliği yapmak, iletişim tercihlerini değiştirmek ve Emaar Properties PJSC, Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. ve Emaar Properties Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. ve/veya iştirakleri ile paylaşılmasını "kabul etmeme" seçeneğini her zaman sunmaktayız. Örneğin, Emaar.com.tr Newsletter'a üye olunmaması ya üyelikten çıkılma talebi gibi.

Belirtilen haklarınızı kullanmak istediğinizde ya da herhangi bir değişiklik talep ettiğinizde, talebinizi e-posta yoluyla; sitefeedback@emaar.ae adresine gönderebilirsiniz.

5. Kişisel Verilerin Saklanma Süresi

İlgili Mevzuat uyarınca; onayın geri alındığına ilişkin kayıtlar bu tarihten itibaren 1 yıl; ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer her türlü kayıt ise gerektiğinde ilgili bakanlığa sunulmak üzere 3 yıl saklanacaktır. Süre geçtikten sonra kişisel verileriniz tarafımızdan veya talebiniz üzerine silinir, yok edilir veya anonim hale getirilecektir.

KAYIT VE ŞARTLAR

Web sitesine ("Site") erişiminizde ve siteyle ilgili kullanımlarınızda bu Kayıt ve Şartlar uygulanacaktır. BU KAYIT VE ŞARTLARI KABUL ETMİYORSANIZ, LÜTFEN BU SİTEYİ ZİYARET ETMEYİNİZ VE SUNULAN HİZMETLERİ KULLANMAYINIZ. Bu Siteyi ve/veya Sitede belirtilen hizmetleri kullanmaya devam etmeniz, bu Bildiri’de yer alan Kayıt ve Şartları kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

UYGULANACAK HUKUK VE YARGI YETKİSİ

İşbu Bildirim Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir ve uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkeme ve İcra Daireleri yetkilidir.