MENÜ

KARİYER

"Çalışanlarımız Emaar’ın başarıyla büyümesinde ve küresel bir gayrimenkul geliştirme şirketine dönüşmesinde çok önemli bir rol oynamıştır. Sınırları zorlayan bir iş ortamı sunarak çalışanlarımızın profesyonel ve kişisel olarak gelişmelerini garanti altına almaya odaklanıyoruz. Tüm bunların yanı sıra, sosyal ve ekonomik büyümeye katkıda bulunan iddialı projelerin parçaları olmalarını sağlayarak, onlara muazzam bir tatmin hissi sunuyoruz."

Mohammed Ali Alabbar,
Yönetim Kurulu Başkanı,
Emaar Properties.

EMAAR Türkiye olarak “Birinci sınıf hizmet verebilmek için birinci sınıf insan kaynağı ile çalışıyoruz..” Kar tanelerinin eşsiz yapısından aldığımız ilham ile oluşturduğumuz “Çalışan Değer Önermemiz” ile, farklılıkların bir araya gelerek oluşturduğu mükemmel birlikteliği yakalamayı amaçlıyoruz..

Dünya standartlarında bir çalışma ortamı sunan Emaar Türkiye’de profesyoneller, çok uluslu kültürümüzün ve uluslararası erişimimizin sonucu olarak ortaya çıkan profesyonel bakış açılarından faydalanırlar.

Emaar’ın hedefi, etkileyici projeleri tamamlamak için beraber çalışabilecek, kariyer odaklı ve işine adanmış bireylerden bir ekip oluşturmaktır. Ayrıca müşteri odaklı bir şirket olarak değerli müşterilerimize mükemmel müşteri hizmeti sunabilecek çalışanlar arıyoruz ve tutkulu , hevesli, enerjik, esnek ve hızla büyümekte olan küresel bir işletmede çalışmanın heyecanını arttıracak ve zorluklara meydan okuyacak takım oyuncularıyla çalışmak istiyoruz.

“Intern Behind Perfection” Staj Programı

Emaar Türkiye, her yıl yaz dönemi içerisinde öğrencilerin kurumsal hayatla ilgili bilinçlerini arttırmak ve şirketi yakından tanıma fırsatı yaratmak amacı ile, üniversiteleri tarafından zorunlu stajları bulunan, İnşaat Mühendisliği ya da Mimarlık bölümlerinde öğrenimlerine devam eden öğrenciler için Staj Programı olanağı sunmaktadır. Staj başvurularını, her yıl Nisan ayı içerisinde Linkedin şirket sayfamız üzerinden yayınladığımız başvuru formu ile kabul etmekteyiz.

Sorularınız ve başvurularınız için: EmaarTurkeyHR@emaar.ae

AÇIK POZİSYONLAR

Emaar Türkiye

İstanbul, Türkiye

Business Development Executive

- Seek and review development opportunities in the region and collect data, studies and recommendations. - Provide development input into deal discussions. - Track and follow up new development opportunities and report on progress. - Look for strategy for targeting new business development opportunities. - Prepare market research reports for ongoing and future projects

Emaar Türkiye

İstanbul, Türkiye

Retail Relations Manager

We are looking for new team members to our Mall Management Department due to start operating Emaar Square and The Land of Legends Mall. For Emaar Square project, the job holder will locate in İstanbul. For the Land of Legends Project, s/he will locate in Antalya.

Emaar Türkiye

İstanbul, Türkiye

Marketing Executive - Aquarium

Marketing Executive has the responsibility of implementing agreed plans for The Istanbul Aquarium & Underwater Zoo. The Marketing Executive will work closely with mall marketing department and will liaise with the external parties, PR and Digital agencies in relation to the Aquarium project. The Marketing Executive is charged with the responsibility of executing tactical plans to help achieve the brand objectives and ensuring the overall quality of the work is commensurate with corporate standards.

Emaar Türkiye

İstanbul, Türkiye

Speciality Leasing & Media Manager

Emaar Square will introduce one of the largest shopping mall of the city with its “ shop mix” and “innovative theme” combining “leisure”, “edutainment” and “entertainment” functions in it. With Emaar’s management expertise, Emaar Square will differentiate in the market and take advantage in the competitive retail sector. Emaar Square Mall will be an unconventional, extraordinary shopping and entertainment destination. A variety of brand integration and analytical formula will bring forth an unusual living concept that promises memorable experiences with a glamorous line-up of brands.

Emaar Türkiye

İstanbul, Türkiye

Paralegal Executive

Job Description - Responsible for the filling and archiving of all legal documentations. - Follow up and coordination of the legal documents. - Assist to the legal department members for the preparation of notices, letters and alike documents. - Supporting legal department for documentation and archiving processes. - Submitting and following up the documents to courts and other publical goverment authorities.

Özgeçmişinizi Yükleyin

Dosya Seçin