Lütfen Bilgilerinizi Kontrol Ediniz.

Yeniden Deneyin
İşbu forma onay vermekle, bizimle paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizin, tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi ve size özel tanıtım, promosyon, reklam, satış, pazarlama, anket ve benzer amaçlı her türlü elektronik iletişimin telefon, kısa mesaj (SMS), e-posta ve benzeri yollarla yapılması ve diğer iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla; Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. Emaar Properties Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. (“Emaar”) ve iştirakleri tarafından toplanmasına, saklanmasına, işlenmesine, kullanılmasına ve Emaar’ın sözleşme ilişkisi içerisinde olduğu, veri işleyen sıfatını haiz 3. kişilere aktarımına izin vermiş bulunmaktasınız.
YAŞAM STİLLE BULUŞTU

Lüks bir yerleşim konsepti olan Residences, değişen dünyayı yakından takip edenlere geleneksel ile seçkin yaşam biçiminin harmonisini sunuyor. 5-14 kat arasında değişen dört ayrı binadan oluşan Residences, sakinlerinin yaşam stillerini yansıtan ayrıntılarla zenginleşiyor. 1-5 odalı rezidanstan penthouse’a kadar farklı seçenekler sunan Residences, toplam 421 üniteden oluşuyor. Residences’ta sakinlerin boş zamanlarında keyifli vakit geçirmesine yönelik tasarlanış; sosyal kulüp, açık ve kapalı havuzlar, çocuk kulübü, fitness stüdyoları ve spor salonu bulunuyor.

TARZ ŞEHİRLE BULUŞTU

Farklı ve çağdaş bir mimari tasarıma sahip 33 kattan oluşan Heights, Alışveriş Merkezi'nin üzerinde yer alıyor. Yeni lüks anlayışıyla sakinlerine teknolojik ve modern bir konfor sunan Heights, yeni teknolojiler ile donatılmış, 1 odadan 5 odaya kadar değişen 335 üniteden oluşuyor. Açık havuz, sosyal kulüp, çocuk kulübü ve fitness stüdyoları ve spor salonunun bulunduğu sosyal merkezi, sakinler için seçkin bir yaşam stili sunuyor. Giriş lobisi, asansöre giden zarif döşemeli giriş holünü de içinde barındırıyor. İkinci açık havuz, kulenin en üst bölümünde, şehrin zengin manzarasını ayaklarınızın altına seriyor.

İstanbul’dan ilham alarak şehre yeni bir sembol kazandıran Emaar Square, The Address Residence ile sizi yepyeni bir yaşam ve yatırım fırsatıyla tanıştırıyor. 197 mobilyalı rezidanstan oluşan The Address Residence İstanbul, 1’den 3 odaya kadar değişen farklı daire seçenekleri sunuyor. The Address Hotel’in 5 yıldızlı hizmetlerinden 7/24 yararlanabilme ayrıcalığı sunan mobilyalı rezidansların dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapan Emaar Square Alışveriş Merkezine direkt bağlantısı bulunuyor.

The Address Residence Sky View İstanbul sadece yaşam alanlarına değil, hayatın her detayına rakipsiz bir lüks anlayışı getiriyor. Lüksün konforla birleştiği akıllı ev teknolojisinin kullanıldığı ve 123 lüks rezidanstan oluşan The Address Residence Sky View İstanbul’da 1 ila 5 oda arasında değişen daireler ve çatı dubleksi seçenekleri bulunuyor. The Address İstanbul’un 5 yıldızlı hizmet sunduğu, ince zevklerle tasarlanmış ve yüksek teknolojiyle donatılmış rezidanslarında hayallerinizin ötesinde konforlu bir yaşam sizi bekliyor.

İLETİŞİM

Emaar Square Satış Ofisi
Tel : +90 (216) 547 17 17
Faks : +90 (216) 470 10 81

© Copyright 2016 Emaar Square