MENÜ

EMAAR SQUARE MALL

Nisan başında kapılarını açmaya hazırlanan Emaar Square Mall, 150 bin metre kare kiralanabilir alanda 450’den fazla mağazayı tüketicilerin hizmetine sunacak. Yıllık ortalama 25 milyon kişinin ziyaret etmesi hedeflenen alışveriş merkezinde, Türkiye’ye ilk defa giren lüks moda markalarının  yanı sıra yeme-içme, eğlence gibi modern kent yaşamındaki her türlü ihtiyaca cevap veren bir yaklaşım benimsendi. Emaar Square Mall ziyaretçileri lüks, konfor, sosyalleşme, dinlenme, eğlence, aileyle birlikte vakit geçirme olanaklarının tamamına sahip olurken geniş koridor ve gezinme alanları, sadece alışveriş merkezine ait 4 bin 500 araç kapasiteli otoparkı, sinemaları, akvaryumu, eğlence alanları ile adeta bir semt gibi konutlarını ağırlayacak.

%60’ı açık alana sahip 100’den fazla restoran ve cafe, Turkish Village, Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi, 15 salon ve 2 bin 400 koltuk kapasiteli çok katlı sinema, tematik mağazalar, Anadolu Yakası’nda ilk defa açılacak 4D sinema, gözlem terası ve manzaralı restoran, dünyaca ünlü markalar ve açık alanda yapılan sayısız sosyal etkinliklerle Emaar Square Mall’da hayat dolu dolu yaşanacak.

Emaar Square Mall, kentin ana arter ve bağlantı yolları üzerinde bulunuyor ve Yeni Havaray projesi ile oldukça yakın olan metro ve metrobüs bağlantı noktalarına direkt erişim sağlanabiliyor. Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul’un yeni finans merkezinin Anadolu Yakası’nda olması ve Avrupa Yakası’na geçişte büyük kolaylık sağlayan  Avrasya Tüneli’ne yakınlığı, projenin merkezi konumu nedeniyle tercih edilmesini sağlıyor. 

Proje Hakkında

 • Toplam Kiralanabilir Alan: 150.000 + m2
 • Toplam Mağaza Sayısı: 450 +
 • Yeme ve İçme Alanı: 100 (400 + içinde)
 • Kat Sayısı (otopark hariç): 3 + 2
 • Otopark Yeri Sayısı: 4.500
 • Geleneksel Türk Pazarı
 • Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi
 • 15 Salon ve 2400 koltuk kapasiteli çok katlı Multiplex Sinema
 • Gözlem terası ve manzaralı restoran
 • Dünyaca ünlü, uluslararası markalar
 • Açık alanda yapılan keyifli sosyal etkinlikler

Lokasyon

KAPAT
Tip Link
Tip Minimum Maksimum
İletişim sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.

İLETİŞİM SÖZLEŞMESİ

İşbu forma onay vermekle, bizimle paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizin, tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi ve size özel tanıtım, promosyon, reklam, satış, pazarlama, anket ve benzer amaçlı her türlü elektronik iletişimin telefon, kısa mesaj (SMS), e-posta ve benzeri yollarla yapılması ve diğer iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla; Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. Emaar Properties Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. (“Emaar”) ve iştirakleri tarafından toplanmasına, saklanmasına, işlenmesine, kullanılmasına ve Emaar’ın sözleşme ilişkisi içerisinde olduğu, veri işleyen sıfatını haiz 3. kişilere aktarımına izin vermiş bulunmaktasınız.