MENÜ

EMAAR SQUARE OFFICE

İŞ DÜNYASININ ZİRVESİ SİZİ BEKLİYOR

Emaar Square’in 48,000 m² alana sahip çok fonksiyonlu ofisleri, ulaşım kolaylığı ve İstanbul’un en büyük alışveriş merkezine yakınlığıyla iş ve keyfi bir arada sunuyor.

İŞ DÜNYASININ YENİ GÖZDESİ, EMAAR SQUARE OFFICE

Emaar Square Office, A tipi ofisleri, 48,000 m² brüt kiralanabilir ofis alanı, 28 ofis katı ile dikkat çekiyor. 1’i VIP olan toplam 13 adet asansörü ile de zirveye çıkmak Emaar Square Office’te çok daha kolay. Benzersiz konumu ile daima hayatın içinde olan Emaar Square Office, sayısız ayrıcalığı ve avantajı da bir arada barındırıyor. Modern ofis mimarisine sahip A tipi ofisleri ve Emaar kalitesi ile iş dünyasının yeni adresi olacak Emaar Square Office, birçok yeni başarı hikayesinin altına imza atmanız için sizleri beklemektedir. Gelin iş dünyasının zirvesindeki yerinizi alın.

EMAAR SQUARE OFFICE’TE HER ŞEY KUSURSUZ

3162,5 m² brüt alana sahip 4 flat ofis katı ve büyüklükleri 1,350 ile 1,500 m² arasında değişen 24 ofis katı ile toplam 48,000 m²’lik brüt kiralanabilir ofis alanına sahip Emaar Square Office’te hem dikey hem de yatay çalışma alanları yer almaktadır. 790 araçlık otopark kapasitesine sahip Emaar Square Office, 4.05 m tavan yüksekliği ile ferah çalışma alanları sunmaktadır.%100 yedekli merkezi jeneratör sistemi, 7/24 CCTV güvenlik sistemi ve daha bir çok ayrıcalığı ile iş dünyası Emaar Square Office’te yepyeni başarılara imza atacaktır.

Proje Hakkında

  • Toplam kiralanabilir alan: 48.000 m2
  • Otopark araç kapasitesi: 760
  • Fiyat bilgisi için satış ofisiyle bağlantıya geçin

 

Lokasyon

KAPAT
Tip Link
Tip Minimum Maksimum

Ödeme Planı

İletişim sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.

İLETİŞİM SÖZLEŞMESİ

İşbu forma onay vermekle, bizimle paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizin, tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi ve size özel tanıtım, promosyon, reklam, satış, pazarlama, anket ve benzer amaçlı her türlü elektronik iletişimin telefon, kısa mesaj (SMS), e-posta ve benzeri yollarla yapılması ve diğer iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla; Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. Emaar Properties Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. (“Emaar”) ve iştirakleri tarafından toplanmasına, saklanmasına, işlenmesine, kullanılmasına ve Emaar’ın sözleşme ilişkisi içerisinde olduğu, veri işleyen sıfatını haiz 3. kişilere aktarımına izin vermiş bulunmaktasınız.