MENÜ

KARİYER

"Çalışanlarımız Emaar’ın başarıyla büyümesinde ve küresel bir gayrimenkul geliştirme şirketine dönüşmesinde çok önemli bir rol oynamıştır. Sınırları zorlayan bir iş ortamı sunarak çalışanlarımızın profesyonel ve kişisel olarak gelişmelerini garanti altına almaya odaklanıyoruz. Tüm bunların yanı sıra, sosyal ve ekonomik büyümeye katkıda bulunan iddialı projelerin parçaları olmalarını sağlayarak, onlara muazzam bir tatmin hissi sunuyoruz."

Mohammed Ali Alabbar,
Yönetim Kurulu Başkanı,
Emaar Properties.

EMAAR Türkiye olarak “Birinci sınıf hizmet verebilmek için birinci sınıf insan kaynağı ile çalışıyoruz..” Kar tanelerinin eşsiz yapısından aldığımız ilham ile oluşturduğumuz “Çalışan Değer Önermemiz” ile, farklılıkların bir araya gelerek oluşturduğu mükemmel birlikteliği yakalamayı amaçlıyoruz..

Dünya standartlarında bir çalışma ortamı sunan Emaar Türkiye’de profesyoneller, çok uluslu kültürümüzün ve uluslararası erişimimizin sonucu olarak ortaya çıkan profesyonel bakış açılarından faydalanırlar.

Emaar’ın hedefi, etkileyici projeleri tamamlamak için beraber çalışabilecek, kariyer odaklı ve işine adanmış bireylerden bir ekip oluşturmaktır. Ayrıca müşteri odaklı bir şirket olarak değerli müşterilerimize mükemmel müşteri hizmeti sunabilecek çalışanlar arıyoruz ve tutkulu , hevesli, enerjik, esnek ve hızla büyümekte olan küresel bir işletmede çalışmanın heyecanını arttıracak ve zorluklara meydan okuyacak takım oyuncularıyla çalışmak istiyoruz.

“Intern Behind Perfection” Staj Programı

Emaar Türkiye, yaz dönemi içerisinde öğrencilerin kurumsal hayatla ilgili bilinçlerini arttırmak ve şirketi yakından tanıma fırsatı yaratmak amacı ile, üniversiteleri tarafından zorunlu stajları bulunan, İnşaat Mühendisliği ya da Mimarlık bölümlerinde öğrenimlerine devam eden öğrenciler için Staj Programı olanağı sunmaktadır. Staj başvurularını, Linkedin şirket sayfamız üzerinden yayınladığımız başvuru formu ile kabul etmekteyiz.

Sorularınız ve başvurularınız için: EmaarTurkeyHR@emaar.ae

AÇIK POZİSYONLAR

Emaar Türkiye

İstanbul, Türkiye

Sales Executive

Reporting to Sales Manager the ideal candidate is responsible for; • Developing the customer portfolio by working closely with customers, • Introducing the project, conducting the sales process and reporting periodically, • Following up the market growth and making competitor analysis, • Contributing to the development of the sales strategies, • Implementing actions to reach sales target.

Emaar Türkiye

İstanbul, Türkiye

Lease Contract & Collection Executive

· Ensure the invoicing process is done correctly and timely; · Ensure the collection process is done according to procedures and deadlines; · Closely monitoring tenants with overdue receivables and decide on legal actions (in accordance with the collection procedure); · Maintain good relations with Leasing, Legal and Finance Teams; · Monthly Aging/KPI reporting; · Involvement in the Lease Plan preparation together with Leasing team; · Yearly account reconciliation with tenants.

Emaar Türkiye

İstanbul, Türkiye

Landscape Architecture Intern

- Monitor the assigned Landscape projects - Assists in monthly programmed report preparation and presentations - Supporting all landscape activities for The Emaar Square Mall.

Emaar Türkiye

İstanbul, Türkiye

Oracle ERP Functional Specialist

The ERP executive will take role in the implementation of the ERP applications in the areas of Leasing and Facility Management,E-Invoice and their integration with the main ERP program. - Provide support services on the relevant ERP modules to the clients, - Provide application expertise for problem resolution, - Map complex business processes to ERP systems, - Attend the testing phases of the implementation, - Document the Business Process Requirements, - Guide and support the client on the use,maintenance of the ERP Programs.

Özgeçmişinizi Yükleyin

Dosya Seçin

ŞARTLAR

Emaar Türkiye ailesine göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Paylaşmış olduğunuz bilgiler, başvuru yaptığınız pozisyon için değerlendirilmek üzere Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. ve Emaar Properties Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. (birlikte “Emaar Türkiye”) insan kaynakları departmanınca değerlendirilecek olup, bu pozisyon için olumlu netice alınamaması halinde niteliklerinize uygun başka bir pozisyonda değerlendirilmek üzere 5 yıl süre ile Emaar Türkiye özgeçmiş havuzunda muhafaza edilecektir. Bu web sitesini kullanmakla, kişisel bilgilerinizin Emaar Türkiye özgeçmiş havuzunda muhafaza edilmesine 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda belirlenen tüm haklarınız saklı kalmak kaydıyla onay vermiş sayılacaksınız. Özgeçmişinizin, özgeçmiş havuzundan silinmesi talepleriniz için emaarturkeyhr@emaar.ae adresine her zaman e-posta gönderebilirsiniz.