MENÜ

THE LAND OF LEGENDS

Emaar Grup ve Rixos Hotels Türkiye’nin en büyük eğlence ve yaşam parkı The Land of Legends Theme Park için ortaklık kuruyor.

Rixos World Parks & Entertainment tarafından yaratılan The Land of Legends Theme Park bu iş ortaklığının muhteşem bir eseri. Türkiye’nin ilk entegre yaşam ve eğlence parkı göz alıcı bir şekilde düzenlenmiş lüks, yaşam, alışveriş ve eğlence tecrübeleri sunarak dünyanın her yanından harika bir tatilin ötesinde bir deneyim arayanlar için bir çekim noktası olacak.

Gözünüz açık düş görmeye, büyülü bir ortamda her an heyecan ve çocukluğunuzu yeniden yaşamaya hazır olun.

KUSURSUZ BAĞLANTI SAĞLAYAN ULAŞILABİLİRLİK

Golf merkezi olarak öne çıkan ve yıl boyunca büyük ziyaretçi kitlelerine ev sahipliği yapan Belek’te dikkat çekici bir perakende eksiği bulunmakta. The Land of Legends Theme Park’ta yer alan Shopping Avenue bu bölgede yaşayan kitle için en yakın ve gözde alışveriş destinasyonu olarak tasarlandı. Çevredeki 50 otele ulaşılabilir bir noktada olması ve Belek ve tarihi Antalya’yı bağlayan yeni yol sayesinde ziyaretçilerin akışı artacak. Antalya’nın en popüler turizm destinasyonlarından biri olan Belek, Antalya Uluslarası Havalimanı’na araba ile 25 dakika uzaklıkta ve popüler turizm merkezleri Manavgat ve Alanya’ya 50 km uzaklıkta. The Land of Legends Theme Park’ın batı kıyısında yer alan ve lüks konutlardan oluşan Kundu ve Lara bölgelerinin sakinleri de bu yepyeni ve olağanüstü olanakların keyfini çıkaracak. Yeni inşa edilen Antray hafif raylı sistemi sayesinde EXPO ile The Land of Legends Theme Park’ın birbirine bağlanması da ulaşım için ekstra bir fırsat sunmakta.

LEGEND OF AQUA

Macera ve eğlencenin birleştiği Legend of Aqua, adrenalin dolu üniteleriyle heyecan dolu keşifler sunuyor. Tüyler ürperten alanlar, süratli kaydıraklar, çılgın bir nehir ve çok daha fazlası bu eşsiz mekanda sizi bekliyor.

Eşi benzeri görülmemiş bu macera ile sadece otel ziyaretçileri değil, bölgenin tüm turist kitlesinin de ilgisi bu eşsiz deneyime çevrilecek. Ve rengarenk, heyecan dolu bu macera adından çok söz ettirecek

ADVENTURE RAPIDS

SECRET LAGOON

WATERFRONT KINGDOM

DRAGONE: KÜLTÜREL YARATICILIKTA LİDER MARKA

Franco Dragone hayal gücü, fantezi, şiir, düş ve insanlığa dair derin bir anlayışın ince bileşiminden oluşan benzersiz evrenini 20 yılı aşkın bir süredir geliştiriyor. Muhteşem şovları Las Vegas’tan Macau’ya, Paris’ten Wuhan’a kadar pek çok şehirde 85 milyondan fazla coşkulu izleyicinin beğenisini topladı. Dragone’nin Cirque du Soleil ile yarattığı gösteriler modern sirk akımını Amerikan eğlence dünyasının gündemine getirdi.

Özellikle su temalı tiyatral gösteriler konusunda dünyaca ünlü Dragone ayrıca 2010 yılında Macau’da dünyanın en büyük su temalı şovu olarak bilinen The House of Dancing Water gösterisini yönetti. Gösteri çoğu daha önce Cirque du Soleil gösterilerinde de yer almış dünyanın her yerinden gelen 70’in üzerinde sanatçıyı içeriyor.

EFSANEVİ DENEYİMLER DÜNYASINA ADIM ATIN

Yenilikçi yaklaşımları ile global bir marka olan Rixos Hotels, sıra dışı ve heyecan dolu etkinlikleri ile tanınan Dragone Productions tecrübesi ile Türkiye’nin en etkileyici yaşam ve eğlence parkını yarattı.

ANTALYA’DA “MASALSI BİR DÜNYA” YEPYENİ DENEYİMLER İÇİN KAPILARINI ARALADI

The Land of Legends Theme Park, yepyeni bir konsepte öncülük ediyor.

The Land of Legends Theme Park, Antalya’daki yerli ve yabancı turistler için en büyük ve ilk eğlence destinasyonu olurken tüketici deneyimini yepyeni bir düzeye taşıyor. Bunun yanı sıra seçkin uluslararası markalara, büyük mağazalara, lüks plaza ile perakende satış noktaları ve restoranları bulunan bir galeriye ev sahipliği yapıyor. Bu etkileyici bileşenler The Land of Legends Theme Park’ın kalbinde lüksün, ihtişamın ve düş gücünün bir temsili.

ALIŞVERİŞİN KEYFE DÖNÜŞTÜĞÜ YER

Alışveriş deneyimi büyülü bir dünyada yeniden canlanıyor. Eğlence ve sürprizlerin eşlik ettiği Shopping Avenue dünyanın önde gelen alışveriş caddelerinden ilham aldı, sihirli bir dokunuşla yeniden yaratıldı. Dünyaca ünlü markaların yer aldığı Shopping Avenue’da kanal kıyısında alışveriş keyfe dönüşüyor.

AÇIK HAVADA ALIŞVERİŞ KEYFİ

Eşsiz bir mimari ile size kapısından girer girmez nerede olduğunuzu unutturacak bir mekan hayal edin. Alışverişin nasıl da keyfe dönüşeceğini göreceğiniz bu yepyeni konsept size bir kanal kıyısında alışveriş yapma imkanı sunacak.

Zamanın yavaşlamasını istediğinizde bir kafede keyifle kahvenizi yudumlayabilir, hava karardığında kanalı saran büyülü şovlarla hayal dünyasına adım atabilirsiniz.  

DÜNYA STANDARTLARINDA İŞ ORTAKLARI

DP Architects - Disiplinler arası tasarım danışmanlığı, The Dubai Mall’u tasarlayan ufuk açıcı bir mimarlık Firması. Grup tarafından 2015’te tasarlanan Türkiye’deki Emaar Square geleneksel alışveriş merkezi konseptini “şehir meydanlarını”, “çarşıları” ve “sokakları” birbirine bağlayan güzel bir sisteme çevirip ziyaretçi ruhunu daha doğal bir şekilde keşfetmeye cesaretlendirerek ve alışveriş keyfini yeni bir doruğa çıkararak bir devrim yarattı.

Rixos Development Team - 2000’de kurulan, dünyanın hızla büyüyen lüks otel zincirlerinden biri olan ve geleneksel Türk misafirperverliği ve ayrıcalıklı servis sunan Rixos Hotels; Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, İsviçre, Hırvatistan, Mısır, Kazakistan ve Rusya’da sahip olduğu seçkin tatil yerleri, villa ve şehir otellerini işletiyor.

Mergen Danışmanlık - Stratejik danışmanlık, konsept geliştirme, perakende, ofis kiralama, faaliyet danışmanlığı, varlık ve yatırım yönetimi kapsamında Mergen Danışmanlık Grubu ticari gayrimenkul alanında öncü.

Dragone - The Land of Legends Theme Park için pazarlama elementini ve eğlence tasarımını gerçekleştirdi. Franco Dragone hayal gücü, fantezi, şiir, düş ve insanlığa dair derin bir anlayışın ince bileşiminden oluşan benzersiz evrenini 20 yılı aşkın bir süredir geliştiriyor. Muhteşem şovları Las Vegas’tan Macau’ya, Paris’ten Wuhan’a kadar pek çok şehirde sergilendi.

Proje Hakkında

 • Shopping Avenue 1,5 km’lik bir cepheye sahip alışveriş ve eğlence amaçlı yaşam destinasyonu
 • Şehrin ilk lüks uluslararası markalarına adanmış bir cadde
 • Yemek alanında fast food’dan, lifestyle ev sahipliği yapacak restoranlara uzanan farklı konseptler
 • Legends Tower – Şehrin 111 metrelik en yüksek kulesi
 • Toplam arazi büyüklüğü 620.000+ m2
 • Kingdom Hotel 5 katta 400+ oda 

The Land of Legends Shopping Avenue

 • 70.000 m2 toplam kiralanabilir alan
 • 210 kiracı ünitesi
 • Kapalı ve açık alanda alışveriş deneyimi
 • Olgunluk döneminde 8 milyon hedef ziyaretçi sayısı
 • 1.400 araçlık kapalı park alanı
 • 1.400 araçlık açık park alanı
 • Toplam 2.800 araçlık park alanı

 

Lokasyon

KAPAT
Tip Link
Tip Minimum Maksimum

Ödeme Planı

İletişim sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.
KVKK uyarınca gerçekleştirilen ilgili bilgilendirmeyi okudum ve kabul ediyorum.

İLETİŞİM SÖZLEŞMESİ

İşbu forma onay vermekle, bizimle paylaşmış olduğunuz kişisel verilerinizin, tarafınıza çeşitli avantajların sağlanıp sunulabilmesi ve size özel tanıtım, promosyon, reklam, satış, pazarlama, anket ve benzer amaçlı her türlü elektronik iletişimin telefon, kısa mesaj (SMS), e-posta ve benzeri yollarla yapılması ve diğer iletişim mesajlarının gönderilmesi amacıyla; Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. Emaar Properties Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. (“Emaar”) ve iştirakleri tarafından toplanmasına, saklanmasına, işlenmesine, kullanılmasına ve Emaar’ın sözleşme ilişkisi içerisinde olduğu, veri işleyen sıfatını haiz 3. kişilere aktarımına izin vermiş bulunmaktasınız.

KVKK BİLGİLENDİRME METNİ

 MÜŞTERİLER BAKIMINDAN KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI AÇIK RIZA BEYANI

[●] vatandaşı, [●] adresinde mukim ve T.C. kimlik numarası [●] olan [●] (“Veri Sahibi”) işbu Açık Rıza Beyanı (“Beyan”) düzenlenmiştir.

 1. KONU

İşbu Beyanın konusu, tanımı Emaar Group Kişisel Verilerin Korunması Politikasında yer alan Emaar Group’un Müşterisi olan Veri Sahibinin, Emaar Group ile paylaştığı kişisel verilerine ilişkin olarak 6698 sayılı ve 7 Nisan 2016 tarihli ve 29677 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanmış olan Kişisel Verilerin Korunması Kanunu başta olmak üzere kişisel verilerin korunmasına ilişkin mevzuat kapsamında kişisel verilerinin işlenmesine ilişkin açık rızasını ve Emaar Group’un hak ve yükümlülüklerini düzenlemektir.

 1. AÇIK RIZA KAPSAMINDAKİ VERİLER

Kişisel verilerinin işlenmesine ilişkin Müşterilerin açık rızası aşağıdaki bilgiler dâhil olmak üzere Müşterilerin kişisel verilerini kapsamaktadır:

 1. Kimlik belgeleri, sürücü belgesi, pasaport, ikametgâh ve nüfus kayıt örneği dâhil olmak üzere çeşitli kimlik bilgileri;
 2. İlgi alanı, hobiler, yaş, çocuk sayısı, tutulan takım vb. bilgiler;
 3. Her türlü adres, telefon, e-posta, çalışılan kurum vb. iletişim bilgisi;
 4. Güvenlik amacıyla veya alışveriş, kültür ve eğlence ve diğer etkinliklerde veya çekilen fotoğraf ve video kayıtları.
 1. GRUBUN TAAHHÜT VE YÜKÜMLÜLÜKLERİ

Emaar Group’un kişisel veri işleme amacı ve dayanağı Müşterileri ile gerçekleştirdiği Emaar Group şirketlerinin faaliyetlerinin yürütülmesi olup Emaar Group, kişisel verilerin işlenmesi bakımından işbu amaç ve dayanağın dışına çıkmayacağını ve Müşterilerin kişisel verilerini sadece banka, sigorta şirketi ve özel güvenlik şirketleri gibi ilgili kurum ve kuruluşlara aktaracağını taahhüt etmektedir.

Emaar Group, işlediği kişisel verileri güncel teknolojik yöntemler dâhilinde doğru ve güncel olarak 5 yıl süre ile muhafaza etmektedir. Emaar Group, işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması hâlinde kişisel verileri resen veya Müşterilerin talebi üzerine silecek, yok edecek veya anonim hâle getirecektir.

 1. KAPSAM

İşbu Beyan, Emaar Group tarafından internet sitesinde yayınlanmış olan Emaar Group Kişisel Verilerin Korunması Politikasının hüküm ve koşullarını kapsamaktadır.

İşbu Beyanda belirtilen yükümlülükleri yerine getireceğimi beyan, kabul ve taahhüt ediyorum.

Müşteri ve Veri Sahibi sıfatıyla

[Adı Soyadı]

[İmza]  [Tarih]