MENÜ

KARİYER

"Çalışanlarımız Emaar’ın başarıyla büyümesinde ve küresel bir gayrimenkul geliştirme şirketine dönüşmesinde çok önemli bir rol oynamıştır. Sınırları zorlayan bir iş ortamı sunarak çalışanlarımızın profesyonel ve kişisel olarak gelişmelerini garanti altına almaya odaklanıyoruz. Tüm bunların yanı sıra, sosyal ve ekonomik büyümeye katkıda bulunan iddialı projelerin parçaları olmalarını sağlayarak, onlara muazzam bir tatmin hissi sunuyoruz."

Mohammed Ali Alabbar,
Yönetim Kurulu Başkanı,
Emaar Properties.

EMAAR Türkiye olarak “Birinci sınıf hizmet verebilmek için birinci sınıf insan kaynağı ile çalışıyoruz..” Kar tanelerinin eşsiz yapısından aldığımız ilham ile oluşturduğumuz “Çalışan Değer Önermemiz” ile, farklılıkların bir araya gelerek oluşturduğu mükemmel birlikteliği yakalamayı amaçlıyoruz..

Dünya standartlarında bir çalışma ortamı sunan Emaar Türkiye’de profesyoneller, çok uluslu kültürümüzün ve uluslararası erişimimizin sonucu olarak ortaya çıkan profesyonel bakış açılarından faydalanırlar.

Emaar’ın hedefi, etkileyici projeleri tamamlamak için beraber çalışabilecek, kariyer odaklı ve işine adanmış bireylerden bir ekip oluşturmaktır. Ayrıca müşteri odaklı bir şirket olarak değerli müşterilerimize mükemmel müşteri hizmeti sunabilecek çalışanlar arıyoruz ve tutkulu , hevesli, enerjik, esnek ve hızla büyümekte olan küresel bir işletmede çalışmanın heyecanını arttıracak ve zorluklara meydan okuyacak takım oyuncularıyla çalışmak istiyoruz.

“Intern Behind Perfection” Staj Programı

Emaar Türkiye, yaz dönemi içerisinde öğrencilerin kurumsal hayatla ilgili bilinçlerini arttırmak ve şirketi yakından tanıma fırsatı yaratmak amacı ile, üniversiteleri tarafından zorunlu stajları bulunan, İnşaat Mühendisliği ya da Mimarlık bölümlerinde öğrenimlerine devam eden öğrenciler için Staj Programı olanağı sunmaktadır. Staj başvurularını, Linkedin şirket sayfamız üzerinden yayınladığımız başvuru formu ile kabul etmekteyiz.

Sorularınız ve başvurularınız için: EmaarTurkeyHR@emaar.ae

AÇIK POZİSYONLAR

Özgeçmişinizi Yükleyin

Dosya Seçin

ŞARTLAR

Emaar Türkiye ailesine göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Paylaşmış olduğunuz bilgiler, başvuru yaptığınız pozisyon için değerlendirilmek üzere Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. ve Emaar Properties Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. (birlikte “Emaar Türkiye”) insan kaynakları departmanınca değerlendirilecek olup, bu pozisyon için olumlu netice alınamaması halinde niteliklerinize uygun başka bir pozisyonda değerlendirilmek üzere 5 yıl süre ile Emaar Türkiye özgeçmiş havuzunda muhafaza edilecektir. Bu web sitesini kullanmakla, kişisel bilgilerinizin Emaar Türkiye özgeçmiş havuzunda muhafaza edilmesine 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda belirlenen tüm haklarınız saklı kalmak kaydıyla onay vermiş sayılacaksınız. Özgeçmişinizin, özgeçmiş havuzundan silinmesi talepleriniz için emaarturkeyhr@emaar.ae adresine her zaman e-posta gönderebilirsiniz.